درباره ما

شفاف باشید، متفاوت باشید

مجموعه ثــابتیـــن

بیش از ۳ سال هست که ثابتین فعالیت خود را در حوزه ارائه خدمات وب شروع کرده است. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که هر چقدر پشتیبانی از خدمات به مشتریان بهتر باشد توجه مشتریان به خدمات بیشتر است. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما پشتیبانی ۲۴ ساعته به مشتریان خود ارائه دهیم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ فضای وب داشته باشیم.

پیام ثــابتیـــن

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

ثابتین قصد دارد همراه شما، فصلی نو در زمینه ارائه خدمات تحت وب آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

تیم متخصص ما

موفقیت ثــابتیـــن اتفاقی نیست

شفاف باشید، متفاوت باشید

تیم ثــابتیـــن

همین الآن طرح خود را به تیم حرفه ای ثــابتیـــن بسپارید، ملاک تیم ثابتین در ارائه خدمات به شما: سرعت ، کیفیت ، قیمت ، پشتیبانی، است. ثابتین دارنده نماد اعتماد الکترونیک می باشد پس با اعتماد سفارش دهید .

    سبد خرید